Siatkówka

Siatkówka to jedna z najpopularniejszych drużynowych dyscyplin sportowych w naszym kraju. Profesjonalny mecz piłki siatkowej odbywa się pomiędzy dwoma sześcioosobowymi zespołami na hali lub dwoma dwuosobowymi zespołami w przypadku rozgrywania meczu na plaży. Co prawda, żeby rekreacyjnie zagrać w siatkówkę wystarczą dwie osoby, piłka, kawałek siatki oraz odrobina chęci, to w przypadku profesjonalnych siatkarzy dużą rolę odgrywa specjalistyczny sprzęt, który ułatwia grę oraz pozwala wznieść ją na jeszcze wyższy poziom, ale również zapobiega wielu ewentualnym urazom, które są częścią uprawiania sportu. W naszym sklepie można kupić profesjonalne piłki do siatkówki, buty, nakolanniki, stroje, słupki, siatki oraz wiele innych niezbędnych akcesoriów do gry.

Siatkówka

  • View
Active filters
New

Siatka do siatkówki z antenkami czarna obszyta z czterech stron taśmą Netex

146,37 zł

Jest siatką bardzo wytrzymałą na uszkodzenia mechaniczne ze względu na jakość zastosowanych surowców oraz odporna na warunki atmosferyczne np. takie jak promieniowanie słoneczne UV. Idealna, bardzo wytrzymała siatka na halę, boiska zewnętrzne lub na plażę. Siatka z góry obszyta została białą taśmą szerokości 50 mm, a od dołu taśmą szerokości 35 mm. Siatka ta posiada również obszycia boczne co znacznie poprawia jej stabilność i wytrzymałość. 

New

Piłka siatkowa MOLTEN V5M1500

40,50 zł

PIŁKA DO SIATKÓWKI MOLTEN V5M1500 - klasyczna piłka na halę. Piłka wykonana z wysokiej jakości tworzywa syntetycznego zapewnia bardzo dużą wytrzymałość na uszkodzenia oraz jednocześnie daje optymalną amortyzację. Istotna jest również technika wykonania.