Tenis ziemny

Ta dyscyplina sportowa swoją tradycją sięga aż do średniowiecza kiedy to mnisi uderzali w piłkę dłonią przebijając ją w ten sposób przez siatkę. Współcześnie do tego sportu potrzebne jest jednak
o wiele więcej akcesoriów.

Jak dobrać odpowiedni sprzęt?

Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na to, na jakiej nawierzchni będziemy grać: na cegle czy na trawie. Do każdego typu nawierzchni należy wybrać odpowiednie obuwie. Można także postawić na uniwersalny model, który sprawdzi się na każdym terenie.

Po drugie każdy tenisista zwraca uwagę na warunki atmosferyczne. Do tego oczywiście odpowiednio dobiera się strój, np. gdy pada czapkę z daszkiem.

Talent i umiejętności to jednak nie wszystko co charakteryzuje dobrego tenisistę. Nawet Agnieszka Radwańska bez dobrego sprzętu nie wygrywałaby turniejów.

Dlatego oferujemy Państwu wysokiej jakości asortyment, z którym gra w tenisa ziemnego stanie się samą przyjemnością. Co więcej oferowane przez nas produkty są najlepszej z możliwych jakości. 

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem wielu topowych marek produkujących profesjonalny sprzęt i odzież dla tenisistów, między innymi: Head, Wilson, Prince, Babolat, Dunlop, Yonex, Nike, Adidas, Reebok Fitness oraz wielu, wielu innych.

Tenis ziemny

  • View
Active filters