Filtruj według

Buty

Dla biegaczy ale również dla tych z Was, którzy zaczynają swoją przygodę z bieganiem dobrze dobrane obuwie to podstawa. Jak zatem wybrać z szerokiego asortymentu naszego sklepu model najlepszy dla siebie?

Przede wszystkim wybierz buty, które posiadają dobrą amortyzację. Nie chodzi tutaj to to, że im grubsza podeszwa tym lepiej. Oczywiście nie powinna być ona zbyt cienka. Wybierz taki model, który posiada podeszwę według Ciebie optymalną czyli taką, w której nie poczujesz nierównego chodnika czy drobnych kamyków na drodze. Oczywiście każdy z was wybierze but amortyzowany inaczej. Dlaczego? Ma to związek z naszą wagą. Osoby szczuplejsze nie będą potrzebowały aż tak dużej amortyzacji jak osoby nieco grubsze. Po drugie dobry but do biegania to taki, który zwiniecie w rulonik. Dlaczego elastyczność jest aż tak ważna? Podczas biegania odradzamy sztywne obuwie. W takim bucie twoja stopa szybko się zmęczy, a co gorsza obetrze. Kolejny czynnik przy wyborze idealnego obuwia do bi8egania to to, czy będziecie biegać w lesie czy raczej po płaskim terenie. Im bardziej nierówna powierzchnia, po której biegacie tym bardziej wyrzeźbiona powinna być podeszwa. Ostatni ważny aspekt to to, że but do biegania powinien być lekki.

Jeśli już wiesz jakie wybrać obuwie to teraz skorzystaj z oferty naszego sklepu i wybierz  model najlepszy dla siebie. W naszym asortymencie znajdziesz buty on najlepszych producentów, więc z pewnością łatwo znajdziesz coś dla siebie.

Buty

Sorry for the inconvenience.

Search again what you are looking for