Tenis stołowy

Tenis stołowy nazywany inaczej ping-pongiem to druga z najbardziej popularnych odmian tenisa. Sport ten jest niezwykle popularny w Azji, gdzie wiele osób gra w niego zawodowo. U nas do ping-ponga przekonuje się coraz więcej osób. Co więcej wystarczy niewielki budżet, aby zaopatrzyć się w odpowiedni do grania sprzęt. Zaczynasz i nie wiesz co kupić? Przede wszystkim stół z odpowiednią siatką, rakietki oraz piłeczki. I gotowe! Możesz zaczynać swoje rozgrywki. Nie musisz być osobą niezwykle wysportowaną, aby korzystać z tego rodzaju aktywności. Wystarczą Twoje dobre chęci i zapał do gry.

Tenis stołowy

  • View
Active filters
Rakietka SPORT 200 New

Rakietka SPORT 200

34,00 zł

Rakietka SPORT 200 to w dwóch słowach precyzja i kontrola. Rakietka do tenisa stołowego SPORT 200 Cornilleau to idealny wybór dla tych, którzy z rekreacyjnego grania chcą iść w stronę bardziej profesjonalnych rozgrywek.

Rakietka EXCELL Carbon 2000 New

Rakietka EXCELL Carbon 2000

159,00 zł

Zastosowane w rakietce EXCELL CARBON 2000 technologie AERO SOFT i OFC zapewniają doskonały kontakt i kontrolę nad piłką a okładzina z technologią EFFICIENT CURVE gwarantuje doskonałą rotację topspin\'ową.